NÅ SKJER UTVID! SISTE INFO

I dag kl 19.00 starter konferansen!
Dørene åpner kl 18.00, så kom i god tid, registrér deg og mingle litt med gamle og nye kjente 🙂
Det er fortsatt mulig å melde seg på via checkin.no frem til kl 13.00 i dag, etter det, så er det registrering og betaling i døra som er tingen. Les mer om programmet, barneopplegget og ungdomsopplegget her.

I morgen er det Oslo Maraton i sentrum. Det betyr at vi får fest både i byen og i Filadelfiakirken 🙂 Det betyr også at noen busser og trikker blir påvirket av maratonet. T-banen går som normalt. Les mer om kollektivtrafikken hos Ruter.
Ruten til maratonet går rundt i byen, og det vil være stengt for biltrafikk i Vika blant annet, men mer info om hvordan det påvirker biltrafikken, var vanskelig å oppdrive.
Det er uansett lurt å beregne god tid om du skal kjøre bil,
og det er lurt å sjekke om din kollektivrute er påvirket.

Merk også at bakgården til St. Olavs gate 24 er stengt av hele lørdag, da det er BRUKTmarked, foodtuck og god stemning der inne!

Vi ser frem til helgen!